Serwis pomp dozujących

Przedsiębiorstwo Chemia AZ prowadzi nie tylko hurtownię urządzeń przemysłowych i surowców do procesów technologicznych, ale również serwis sprzedawanego wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług świadczonych w ramach serwisu pomp dozujących różnych producentów.

Pompy dozujące są narażone na trudne warunki podczas codziennego użytkowania w procesach produkcyjnych i technologicznych. Ze względu na to nawet najdoskonalsze urządzenia mogą w ostateczności ulec awarii. Serwis pomp dozujących pomoże przywrócić doskonałe parametry każdego zakupionego modelu i dzięki temu na nowo osiągnąć najwyższą jakość podczas wykonywanych prac.

pompa dozująca pompa dozująca

Zalety serwisu pomp dozujących

Koszt zakupu nowych urządzeń przydatnych w wielu sektorach przemysłu nie należy niestety do najniższych. Za tę cenę zyskują jednak Państwo najwyższej jakości wyposażenie niezbędne w różnego typu zakładach przemysłowych. Awaria pompy występująca na skutek nadmiernej eksploatacji nie musi oznaczać konieczności zakupu fabrycznie nowego urządzenia. W przypadku mniejszych uszkodzeń z pomocą przyjdzie nasz serwis pomp dozujących, który profesjonalnie przywróci sprzęt do jego pierwotnych możliwości użytkowych i wymieni wyeksploatowane części na nowe elementy zamienne.

Serwis pomp dozujących – zakres naszych usług

Jesteśmy dystrybutorem pomp marki Jesco oraz OBL. Zajmujemy się profesjonalną naprawą ewentualnych uszkodzeń zakupionego sprzętu oraz wymianą wyeksploatowanych elementów wyposażenia. W celu zapobieżenia awariom, które mogą powodować niepożądane przestoje w procesach produkcyjnych, zalecamy również okresowe dokonywanie przeglądu technicznego urządzeń. Kontrola poprawności funkcjonowania sprzętu także znajduje się w zakresie usług naszego serwisu pomp dozujących. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych szczegółów naszej współpracy i uzyskania precyzyjnej wyceny usługi.